015 296 0054
h/v Mcdonald- & Erasmusstraat, Florapark, Polokwane
Tuis | Dominee | Ds Sarel Venter

Ds Sarel Venter

Datum: Sunday, 13 June 2021 - 9:30am
Inhoudtipe: Preek
Skriflesing

Johannes 15

Galasiërs 5: 22

Liedere

Psalm 84: 1, 4

Skrifberyming 12-3: 1, 2

Skrifberyming 9-3: 1, 2

Datum: Sunday, 6 June 2021 - 9:30am
Inhoudtipe: Preek
Skriflesing

Gen 41: 25 - 44,

Rom 8: 18 - 30

Liedere

Psalm 8: 1, 3, 4

Skrifberyming 12-4: 1, 2, 3

Psalm 119: 39, 40

Datum: Sunday, 30 May 2021 - 9:30am
Inhoudtipe: Preek
Skriflesing Handelinge 8 vs 26-40
Liedere

Psalm 107: 1, 10

Psalm 25: 2

Psalm 119: 7, 14

Psalm 33: 5, 6

Skrifberyming 18-7: 3, 10, 12

Datum: Sunday, 23 May 2021 - 9:30am
Inhoudtipe: Preek
Skriflesing

Johannes 3: 1 – 21 ;

Eseg 36: 25 – 27;

Gal 5: 22 - 26

Fokusteks:  Joh 3: 5,  6

Datum: Sunday, 16 May 2021 - 9:30am
Inhoudtipe: Preek
Skriflesing

Luk 24: 36-53,

Joh 16:14-26,

Gen 48: 8-20

Liedere

Psalm 115: 1, 2

Psalm 45: 9, 10

Skrifberyming 2-4: 3

Datum: Sunday, 2 May 2021 - 9:30am
Inhoudtipe: Preek
Skriflesing

Matteus 13: 24-30; 36-43

NGB Art 29

Liedere

Psalm 84: 1, 2

Psalm 32: 3, 5

Skrifberyming 2-4: 1, 3

Datum: Sunday, 9 May 2021 - 9:30am
Inhoudtipe: Preek
Skriflesing

2 Konings 6: 8-23 ,

Openbaring 3: 14-22

Liedere

Psalm 31: 1, 5, 12

Psalm  9: 5, 7

Psalm 19: 5

Psalm 20: 1, 2

Datum: Sunday, 21 March 2021 - 9:30am
Inhoudtipe: Preek
Skriflesing Johannes 15: 1-17
Liedere

Psalm 145: 1, 2

Skrifberyming 15-7: 2, 4

Psalm 38: 1, 17

Psalm 116: 7, 10

Datum: Sunday, 14 March 2021 - 9:30am
Inhoudtipe: Preek

Kyk videoopname hier

Liedere

Psalm 146: 1, 8

Psalm 25: 2

Psalm 33: 5, 6

Psalm 115: 8, 9

Datum: Sunday, 14 February 2021 - 9:30am
Inhoudtipe: Preek
Skriflesing Jesaja 46: 1-13
Liedere Psalm 90: 1, 9 42: 1,3 1: 1,4 115: 1, 2, 9

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »